+38 (067) 507 20 90
+38 (095) 877 52 46

 
 
Задати запитання
Освіта за кордоном, імміграція, візи, стажування
Швидкий пошук програм
 
 
 


Британець знайшов в Шервудському лісі золотий перстень XIV століття

Британець знайшов в Шервудському лісі золотий перстень XIV століття »

Житель Нотінгемшіра (Великобританія) гуляв по лісі з металошукачем і знайшов старовинний золотий перстень з синім каменем. Антиквари датували знахідку XIV століттям.

Тридцятичотирирічний Марк Томпсон заробляє на життя фарбуванням великої гідравлічної техніки на кшталт навантажувачів і екскаваторів. Як хобі він уже півтора року гуляє по навколишніх лісах з металошукачем. Заняття це поширене повсюдно і рідко приносить плоди, але Томпсону пощастило більше за інших. Під час прогулянки по легендарному Шервудському лісі він знайшов золотий перстень XIV століття.

Щасливий житель Ноттінгемшира повідомив про знахідку владі. Аукціонери, з якими вони проконсультувалися, визначили вік персня і ​​оцінили його в $87 тис.

Зараз перстень вивчають експерти Британського музею. Вони вже датували знахідку кінцем династії Плантагенетів. Це означає, що від знаменитого мешканця Шервудского лісу – Робіна Гуда – виготовлювача персня відділяє два століття. Синій камінь, що прикрашає перстень, нагадує камінь на могильному камені архієпископа Кентерберійського, якого поховали в 1374 році.

За матеріалами finance.ua
Задати запитання

© 2001-2020 go-abroad.com.ua. Всі права захищено Квартири подобово у Києві