Фінляндія пропонує мігрантам працювати безкоштовно

Фінляндія пропонує мігрантам працювати безкоштовно »

Уряд Фінляндії відмовляється створювати окрему систему працевлаштування мігрантів, натомість влада країни пропонує особам, які шукають притулку, працювати безкоштовно.

Влада також має намір двічі на рік переглядати звернення тих, хто просить про надання притулку, і в разі необхідності скасовувати дозвіл на проживання.

“Новий набір заходів буде применшувати можливі фактори привабливості (країни для біженців – ред.)”, – заявив журналістам прем’єр-міністр Фінляндії Юха Сіпіла. Цього року 32 000 мігрантів попросили притулку в цій скандинавській країні, а ще в минулому тільки 3,6 тисячі. Уряд країни заявив, що прискорить повернення мігрантів, які не мають права на притулок – під цю міру “підпадає” приблизно дві третини шукачів притулку осіб.

Нагадаємо, в п’ятницю, 4 грудня, відбулося засідання Ради ЄС, а також зустріч міністрів юстиції, закордонних внутрішніх справ держав Євросоюзу. Представники держав відмовилися від призупинення дії Шенгенських угод і висловилися за посилення прикордонного контролю на зовнішніх кордонах ЄС.

За матеріалами finance.ua

Задати запитання