+38 (067) 507 20 90
+38 (095) 877 52 46

 
 
Задати запитання
Освіта за кордоном, імміграція, візи, стажування
Швидкий пошук програм
 
 
 


Ратифікована конвенція з Ірландією про уникнення подвійного оподаткування

Ратифікована конвенція з Ірландією про уникнення подвійного оподаткування »

Верховна Рада ратифікувала конвенцію з Ірландією про уникнення подвійного оподаткування та запобігання податковим ухиленням стосовно податків на доходи і від відчуження майна, а також протокол до неї.

За прийняття законопроекту №0049 проголосувало 240 депутатів.

“Необхідність укладання цієї конвенції і протоколу пояснюється тим, що доходи, які виникають в економічних відносинах між резидентами України та Ірландії, підлягають оподаткуванню у подвійній юрисдикції: по-перше, в державі, в якій одержувач доходу є резидентом, по-друге, в державі, в якій здійснюється діяльність, стосовно якої виникає дохід “, – йдеться в пояснювальній записці.

Згідно з документом, ця конвенція сприятиме, по-перше, уникненню подвійного оподаткування, по-друге, запобіганню ухиленню від сплати податків і, по-третє, взаємному зменшенню податкових перешкод для закордонних інвестицій та торгівлі.

“Це особливо важливо стосовно України, оскільки її чинне податкове законодавство передбачає уникнення подвійного оподаткування лише на основі підписання двосторонніх міжнародних угод”, – наголошується в документі.

За матеріалами finance.ua
Задати запитання

© 2001-2020 go-abroad.com.ua. Всі права захищено Квартири подобово у Києві