+38 (067) 507 20 90
+38 (095) 877 52 46

 
 
Задати запитання
Освіта за кордоном, імміграція, візи, стажування
Швидкий пошук програм
 
 
 


Чехія готова приймати працьовитих біженців з України

Чехія готова приймати працьовитих біженців з України »

Чехія готова приймати біженців з України через їх працьовитість і здатність до асиміляції в чеському суспільстві.

Про це заявив президент Чехії Мілош Земан, коментуючи ситуацію з виконанням країнами ЄС політики з прийому біженців.

“Думаю, що ми не повинні були приймати ніяких біженців з країн, які від нас культурно дуже віддалені. Зовсім інакше приймати, скажімо, українців”, – цитує Земана “Радіо Свобода”.

На думку чеського президента, громадяни, які приїхали з України, відрізняються працьовитістю, не мають великого мовного розриву з чехами і можуть легше інтегруватися.

“Не можна виключати, що хвиля мігрантів прийде з України, там мовний бар’єр відносно малий. Крім того, вони працьовиті люди і здатні асимілюватися”, – сказав Земан.

Офіційний Брюссель оголосив про намір розмістити на території ЄС близько 40 тис. біженців за системою квот. Право притулку в першу чергу планують надавати тим, хто залишив свої будинки через збройних конфліктів в рідних країнах. Франція, Естонія, Великобританія, країни “Вишеградської четвірки” вже оголосили свою незгоду з цього приводу.

Угорщина днями заявила, що призупиняє положення ЄС щодо біженців, оскільки тільки за поточний рік в країну прибуло 60 тис. нелегальних мігрантів. Але напередодні від цього рішення відмовилася.

Крім того, країни “Вишеградської четвірки” – Україна, Польща та Угорщина заявили, що не відмовляються надати допомогу біженцям, але не погоджуються із запропонованими ЄС квотами. “Ми готові діяти в дусі солідарності, однак країни” Вишеградської четвірки “наполягають на тому, що заходи з переселення повинні відбуватися на добровільній основі. Підтверджуємо, що будь-які вимоги обов’язкових квот для нас неприйнятні”, – йдеться в спільній заяві країн.

Нагадаємо, як фіксують в Організації Об’єднаних націй, переселенців в Україні все більше. Тільки за тиждень будинки залишили ще 16 тис. вимушених біженців з Донбасу. Сьогодні їх – уже більше одного мільйона трьохсот тисяч.

За матеріалами finance.ua
Задати запитання

© 2001-2020 go-abroad.com.ua. Всі права захищено Квартири подобово у Києві