+38 (067) 507 20 90
+38 (095) 877 52 46

 
 
Задати запитання
Освіта за кордоном, імміграція, візи, стажування
Швидкий пошук програм
 
 
 


Перший мобільний банк у Великій Британії отримав ліцензію

Перший мобільний банк у Великій Британії отримав ліцензію »

Британський банк Atom, який надає банківські послуги виключно через мобільні канали, отримав банківську ліцензію у Великій Британії і планує повноцінний запуск цього року.

Таким чином, регулятор прийняв інноваційний підхід нової фінансової установи – весь його документообіг, починаючи від заповнення заявки на відкриття рахунку і закінчуючи операціями по ньому, у банку Atom буде електронним.

Клієнту банку необхідно завантажити мобільний додаток, зареєструватися в ньому, вибрати тип рахунку, сфотографувати в додатку своє посвідчення особи і вказати кілька деталей в особистому профілі.

На відміну від традиційних банків, Atom не матиме офісів і навіть інтернет-банку. Він надаватиме свої послуги виключно через мобільні додатки і переносну електроніку. Таким чином, перший британський мобільний банк планує стати “банком в кишені” для користувачів.

До слова, голова ради директорів Atom, Ентоні Томпсон, був також співзасновником Metro Bank – останнього британського банку, який робив ставку на банківські відділення.

За матеріалами finance.ua
Задати запитання

© 2001-2020 go-abroad.com.ua. Всі права захищено Квартири подобово у Києві