+38 (067) 507 20 90
+38 (095) 877 52 46

 
 
Задати запитання
Освіта за кордоном, імміграція, візи, стажування
Швидкий пошук програм
 
 
 


Рейтинг кращих країн для життя

Рейтинг кращих країн для життя »

Гарвардський університет оприлюднив новий рейтинг якості життя на цей рік The Social Progress Index-2015, в якому змінився лідер.

Тепер найкомфортнішою для життя, з 162 країн, вважається Норвегія, посунувши з п’єдесталу Нову Зеландію. У норвежців, згідно з результатами моніторингу, найкращі у світі показники з екології, а також з доступу до зв’язку та інформації. Трохи гірші, але все ж високі показники у норвежців у сферах дотримання особистих і громадянських прав, доступу до освіти.

Кращі в світі показники по харчуванню, первинній меддопомозі та санітарії у Швеції, яка займає друге місце в рейтингу. Швейцарія (3-є) виявилася кращою в плані особистої безпеки та свободи особистості, а Ісландія (4-е) – у водопостачанні та толерантності. Нова Зеландія же втратила свої лідерські позиції і опинилася на 5-му місці через недоліки в харчуванні, первинній меддопомозі і проблеми в екології.

Україна, незважаючи на військові дії та економічні проблеми, на думку гарвардців, за рік не втратила нічого в якості життя і залишилася на 62-му місці. Найкращі показники у України в сфері харчування і базового медобслуговування, доступу до води, потім іде освіта. Проблеми у українців залишаються з персональною свободою, зі здоров’ям жителів, толерантністю, екологією і особистим благополуччям. У підсумку наш рівень якості життя на сьогодні порівнянний з Вірменією і Південною Африкою.

За матеріалами finance.ua
Задати запитання

© 2001-2020 go-abroad.com.ua. Всі права захищено Квартири подобово у Києві