+38 (067) 507 20 90
+38 (095) 877 52 46

 
 
Задати запитання
Освіта за кордоном, імміграція, візи, стажування
Швидкий пошук програм
 
 
 


Австрія потрапила під "антиофшорний" контроль в Україні

Австрія потрапила під "антиофшорний" контроль в Україні »

Австрія потрапила до переліку країн, торгові операції з якої підлягають посиленому контролю в рамках адміністрування закону про трансферне ціноутворення.

Також в оновлений “антиоффшорний” перелік країн додано Туркменістан і Гонконг. У той же час із списку виключена Албанія, в результаті загальна кількість країн у переліку зросла до 76.

Для того, щоб бути включеним в цей список, країна повинна відповідати кільком критеріям: мати низький податок на прибуток (мінімум на 5 п.п. нижче, ніж в Україні), не розкривати інформацію про структуру власності юросіб, не мати з Україною міжнародних договорів про обмін інформацією.

Нагадаємо, в грудні минулого року Верховна Рада прийняла урядовий законопроект, яким вносяться зміни до Податкового кодексу щодо контролю за трансферним ціноутворенням.

Цей документ збільшує штрафи за незадекларовані операції з 1% до 5% суми операції і вводить застосування методу порівняльної неконтрольованої ціни для всіх операцій з експорту-імпорту товарів, які котируються на міжнародних біржах.

За матеріалами finance.ua
Задати запитання

© 2001-2020 go-abroad.com.ua. Всі права захищено Квартири подобово у Києві