+38 (067) 507 20 90
+38 (095) 877 52 46

 
 
Задати запитання
Освіта за кордоном, імміграція, візи, стажування
Швидкий пошук програм
 
 
 


Прямий доступ до вищої освіти у Німеччині!

Прямий доступ до вищої освіти у Німеччині! »

Високоякісна освіта у Німеччині – основа для успішної кар39;єри в Україні та в усьому світі.
Програма «Міст до вищої освіти у Німеччині» дозволяє вступити до німецького вищого навчального закладу відразу після завершення школи, не відвідуючи додаткові підготовчі курси та не складаючи іспитів.

Дотепер випускники шкіл України, Казахстану, Грузії та Росії після завершення школи не могли відразу вступати до університету Німеччини. Вони повинні були або завершити один курс в університеті своєї країни, або готуватися до навчання у вищому навчальному закладі у спеціальному коледжі. Після того, як федеральна земля Північний Рейн-Вестфалія змінила умови допуску до іспиту на володіння навчальними компетенціями, випускники шкіл можуть подавати заявку на навчання відразу по завершенню школи – за умови, що вони успішно завершили програму «Міст до вищої освіти у Німеччині».

Починаючи з 2015 року університети-партнери Німеччини щорічно виділятимуть для програми «Міст до вищої освіти у Німеччині» відповідну кількість місць. Ті учні, які успішно закінчили програму підготовки до навчання в університеті, можуть подавати заявки на вступ безпосередньо в університет Німеччини. Також заплановано, що після завершення навчання у Німеччині буде надаватися підтримка для продовження навчання або з працевлаштування в Україні.

Зміст програми:

«Міст до вищої освіти у Німеччині» - це стипендійна програма, яка готує учнів починаючи з 9-го класу з високим середнім балом, у першу чергу, з математики, інформатики, природничих та технічних дисциплін (MINT) та володінням німецькою мовою на рівні починаючи з А2. Передбачається мовна і фахова підготовка, ознайомлення з особливостями викладання, навчання та перебування в університетському містечку, а також із соціальним життям.

Деталі http://www.goethe.de/ins/ua/uk/kie/lhr/sbd.html
Задати запитання

© 2001-2020 go-abroad.com.ua. Всі права захищено Квартири подобово у Києві