+38 (067) 507 20 90
+38 (095) 877 52 46

 
 
Задати запитання
Освіта за кордоном, імміграція, візи, стажування
Швидкий пошук програм
 
 
 


Названо ТОП-10 кращих вузів світу: там тільки американці та британці

Американський Массачусетський технологічний інститут зайняв перше місце в рейтингу кращих вищих навчальних закладів британської компанії Quacquarelli Symonds (QS). Друге місце посів британський Кембриджський університет, який поліпшив показники порівняно з 2013 роком. Замикає трійку лідерів Імперський коледж Лондона.

Далі йде один з найзнаменитіших університетів США – Гарвардський. П’яте місце рейтингу поділили Оксфордський університет, розташований в графстві Оксфордшир на півдні Англії, і Університетський коледж Лондона. Інші чотири позиції дісталися американським вузам – Стенфордський університет, Каліфорнійський технологічний інститут, Прінстонський і Єльський університети.

«В результаті економічного спаду уряду та приватні джерела фінансування приділяють головну увагу ударостійкій основі (науці, технології, інженерії та математики), більша частина яких вивчається в спеціалізованих установах», – зазначив автор дослідження Бен Соутер.

За його словами «технічно-орієнтовані установи все частіше стають основою глобальної гонки за інновацією». «З ростом бюджетів з боку державних джерел, інститути здаються більш цілеспрямованими на потенційно прибуткові досліджень в області науки, техніки і медицини», – упевнений він.


За матеріалами finance.ua

Задати запитання

© 2001-2021 go-abroad.com.ua. Всі права захищено Квартири подобово у Києві